mar 23

Komunikat

W związku z zagrożeniem epidemicznym dotyczącym koronowirusa                       i ogłoszeniu  stanu epidemii na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, w trosce o zdrowie Państwa i dzieci z dniem 24 marca 2020r. zamykam place zabaw, siłownie plenerowe i boiska sportowe znajdujące się na terenie Gminy Rudziniec.

Zamykam również  parking  i teren kąpieliska „Słoneczna Plaża” nad Zbiornikiem Pławniowice od strony Niewiesza .

Zarządzających w/w obiektami zobowiązuję do fizycznego zamknięcia bram i zablokowania wjazdów oraz umieszczenie tablic ogłoszeniowych o zamknięciu.

Wszystkich mieszkańców, a szczególnie gości odwiedzających nasza gminę  proszę o pozostanie w domach. Organiczny do niezbędnego minimum przebywanie w domkach nad zbiornikami wodnymi i polu biwakowym.

Jeżeli ktoś musi wyjść, to proszę o bezwzględne przestrzeganie zasady aby zachować odległość od innych uczestników co najmniej 2m.

To nie czas na zabawy na placach , to nie czas na rekreacje w siłowniach i boiskach sportowych. To nie czas na spacery i pikniki nad zbiornikami wodnymi.

Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

Krzysztof Obrzut

Wójt Gminy Rudziniec

Posted in Aktualności | Leave a comment
mar 16

Komunikat dotyczący zmian w funkcjonowaniu biura ZBGKiM w Rudzińcu

Szanowni Państwo, w związku z niepokojącymi prognozami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Klientów i Pracowników, od dnia 16.03.2020 r. aż do odwołania wprowadza się zmiany w funkcjonowaniu  ZBGKiM w Rudzińcu:

 Odczyty wody zgodnie z harmonogramem  należy zgłaszać do inkasenta telefonicznie pod nr telefonu 502682350 lub na niżej wymienione adresy kontaktów

W związku z powyższym proszę  realizować sprawy korespondencyjnie: pocztą tradycyjną,  e-mailowo sekretariat@zb.rudziniec.pl, lub przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.zb.rudziniec.pl zakładka Kontakt  , za pośrednictwem konta ePUAP  oraz telefonicznie nr tel 32/2303263  fax 32/3386746 pozostałe nr telefonów na naszej stronie  zakładka Dane teleadresowe

Godziny funkcjonowania ZBGKiM w Rudzińcu pozostają bez zmian, jednak od 16.03.2020r Zakład BĘDZIE FIZYCZNIE ZAMKNIĘTY  bez możliwości kontaktu osobistego, za wyjątkiem Kasy i Biura podawczego.

Zachęcam do regulowania zobowiązań finansowych wobec ZBGKiM w Rudzińcu za pomocą płatności elektronicznych :Numer rachunku bankowego: 22 8454 1024 2082 0036 2690 0001
Sprawy pilne i konieczne załatwiane są przez:
1.Biuro podawcze  –
TYLKO PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

osobiście – tylko sprawy organizacji formalności pogrzebowych na Cmentarzu Komunalnym w Rudzińcu  , tel. 32/3029704lub kom. 513 057 374
W pozostałym zakresie ZBGKiM w Rudzińcu funkcjonuje bez zmian.
Za utrudnienia przepraszamy ale to jest w trosce o Wasze i Nasze zdrowie.

Posted in Zimowe utrzymanie dróg | Leave a comment